Body 2-balenie Coconut Milk Fixoni

27,42 €

Body 2-balenie Coconut Milk Fixoni

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Body 2-balenie Coconut Milk Fixoni

Body s krátkym rukávom sú mäkké a pohodlné na pokožke. Majú praktické patentky na zapínanie na ramenách a medzi nožičkami. Predáva sa ako 2-balenie, 1 kus s celopotlačou a 1 jednofarebný kus.

Farba: 1608 coconut milk

Zloženie: 95% organická bavlna, 5% elastan

Certifikát: GOTS, OEKOTEX 

GOTS - Global Organic Textile Standard je najprísnejší medzinárodný biotextilný certifikát. Zaručuje ekologickú čistotu výroby aj konečného výrobku, pričom chrámi životné prostredie, zdravie ľudí zamestnaných vo výrobe a v neposlednom rade aj užívateľov biotextilu. GOTS má podrobne spracované aj požiadavky na bezpečné a dôstojné pracovné podmienky.  

Oekotex OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 

FIXONI patrí v Škandinávii v oblasti detského odievania medzi značky s najväčšou dôverou. Bola založená v roku 1965 a na slovenský trh prenikla v roku 2009. Firma kladie osobitný dôraz predovšetkým na pohodlnosť, funkčnosť a trvanlivosť oblečenia. Pritom pomer kvality a ceny zostáva viac ako uspokojivý. Oblečenie Vás zaujme veselými farbami, je funkčné a hravé.

422704-1608

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )