Nepremokavá súprava so vzorom Federal Blue CeLaVi

54,08 €

Nepremokavá súprava so vzorom Federal Blue CeLaVi

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Nepremokavá súprava so vzorom Federal Blue CeLaVi

Toto oblečenie do dažďa je vyrobené z polyesteru, je mäkké a odolné. Má celoplošnú potlač morských zvieratiek na bunde. Nohavice sú jednofarebné. Pozostáva z bundy, ktorá ma odnímateľnú kapucňu a zapína sa na patentky. Okolo tváre je gumenný okraj. Okraj okolo krku je zateplený. Na rukáve je reflexný prvok a tiež gumenný okraj. Zapína sa na zips a patentky. Nohavice majú tiež reflexné prvky. Vďaka nim je vaše dieťa v tme viditeľnejšie. Nohavice vo veľkosti 70-100 majú nastaviteľné elastické traky a zapínanie na gombíky na každej strane. Od veľkosti 110 sú nohavice bez trakov.

Prajete si, aby sa spoločnosť CeLaVi viac zameriavala na budúcnosť a životné prostredie našich detí, potom je toto oblečenie do dažďa praktické a ohľaduplné k životnému prostrediu.

Farba: 7170 federal blue

Zloženie: 100% polyester s polyuretánom náterom

Funkčnosť:

Waterproof / Vodny stĺpec: 10000 mm

3MTM Reflexes / reflexne prvky 

CeLaVi je vytváraný so zameraním na pohodu. Mala by byť veľká zábava byť „skutočným výrobcom neplechy“, ktorý žije, hrá a skúma za každého počasia.

Oblečenie je výrazné, športové a v žiarivých farbách. Nádherné motívy sa opakujú na odevoch do dažďa aj na gumákoch a dajú sa kombinovať v nespočetných variáciách.

310379-7170

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )