BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku - 2ks - veľkosť 2 - Woodchuck/Blush

BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku - 2ks - veľkosť 2 - Woodchuck/Blush

9,92 €

BIBS De Lux cumlíky z prírodného kaučuku - 2ks - veľkosť 2 - Woodchuck/Blush

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

BIBS sú krásne dizajnové cumlíky v originálnych farbách. Ich výnimočnosť spočíva v tom, že guľatý, tzv. čerešňový tvar cumlíka, je pre bábätká najprirodzenejší, upokojuje a podporuje ich sací reflex. Dieťa cumlík ľahko stláča a formuje v ústach, vďaka vzduchovému ventilu. Práve preto je zachovaný prirodzený vývin podnebia, zubov a ďasien.

Sacia časť je vyrobená zo 100%-ného prírodného kaučuku, ktorý je mimoriadne pružný a mäkký zároveň, odolný proti vytvoreniu trhlín a odštiepeniu malých kúskov. Ostané časti (krúžok a karička) sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu (PP).

Cumlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Okrúhly krúžok s vetracími otvormi má klenutý tvar, aby sa čo najmenej dotýkal pokožky okolo úst. Tým je zabezpečená cirkulácia vzduchu medzi cumlíkom a pokožkou bábätka a nevznikajú podráždenia.

Prečo deti obľubujú cumlíky BIBS?

  • Extra ľahučký
  • Výnimočná chuť prírodného kaučuku, deti ho prirodzene uprednostňujú pred syntetickými materiálmi ako je silikón
  • Guľatý / čerešňový tvar sacej časti si často obľúbia aj deti, ktoré odmietajú iné tvary cumlíka.

Prečo rodičia obľubujú cumlíky BIBS?

  • Dieťa saje len 100% prírodný bezpečný materiál – kaučuk vyrobený z miazgy stromu Hevea
  • Vďaka špeciálnemu klenutému tvaru krúžku je minimalizovaný dotyk cumlíka s pokožkou a nevznikajú otlačky a podráždenia
  • Štýlový dizajn v mnohých farebných prevedeniach.

Vyrobené v EU

BIBS de Lux je nový klasický okrúhly cumlík v modernom a estetickom dánskom dizajne. Má ikonický matný povrch známy z iných cumlíkov BIBS.  

Veľkosť 2: 6-18 mesiacov  

Vlastnosti:  sacia časť: 100% prírodný kaučuk, krúžok a karička: polypropylén (PP) bez BPA, PVC a ftalátov a iných škodlivých látok v súlade s európskym štandardom EN 1400+A1 vyrobené v Dánsku. Testované v Consumer Lab Denmark.

Použitie: Kaučuk je prírodný materiál a preto je aj starostlivosť o výrobky z kaučuku špecifická. Cumlík uskladňujte v suchu. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu ani inému zdroju tepla, mohlo by to oslabiť materiál a cumlík by sa mohol poškodiť. Rovnako neuskladňujte cumlík v dezinfekčných a sterilizačných roztokoch. Farba a veľkosť sacej časti sa môže používaním zmeniť. Pred prvým použitím sterilizujte 5 minút vo vriacej vode alebo v pare. Vodu, ktorá sa počas sterilizácie mohla dostať do vnútra cez vzduchový ventil, vytlačte. Pred každým ďalším použitím umyte horúcou vodou. Neumývajte v umývačke riadu. Skontrolujte pred každým použitím a v prípade poškodenia vymeňte. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame cumlík vymeniť za nový každé 2 mesiace.  

BIBS sú cumlíky navrhnuté a vyrábané v Dánsku s viac ako 30 ročnou tradíciou. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS cumlíky typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka na to, aby boli cumlíky zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.

190211

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )