Drevená hudobná sada Sunshine Janod

29,08 €

Hudobná sada pre deti od 18 mesiacov, obsahuje xylofón, tamburínu, flautu a kastanety.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Koncert sa čoskoro začne! Buďte pripravení zimprovizovať melódiu s touto rozkošnou sadou 5 drevených nástrojov. Táto farebná súprava je ideálna na skúšanie hudby a napodobňovanie starších, poteší deti od 18 mesiacov. Skladá sa z dvoch kastanet, tamburíny s činelmi, flauty a kovového xylofónu s 8 tónmi a dvoch drevených paličiek. Táto kompletná sada hudobných hračiek umožní deťom objavovať rôzne zvuky alebo viacerým deťom hrať sa spolu!
Vydajte sa po stopách tigrice Tess a levíčaťa Lea prostredníctvom hudobných hračiek rady Sunshine. Zoberú vás na poetickú cestu Afrikou a Áziou v rytme nádherne teplých zvukov a farieb.


Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Materiál: drevo
Rozmer: 32,5 x 7 x 28,5 cm

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07615

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )