Tamburína Sunshine Janod

14,90 €

S DPH

Tamburína Sunshine Janod

Tamburína pre deti od 1,5 roka, rozvíja hudobné cítenie a zmysel pre rytmus.

Množstvo
skladom
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Nechajte levíča Lea, aby vám ukázal rytmy savany s touto peknou farebnou tamburínou. Táto hudobná hračka pomôže vášmu dieťaťu zoznámiť sa so zvukmi a v širšom slova zmysle aj s hudbou. Používa sa obojručne, kombinuje zvuk činelov a bubna. Je ideálna na rozvoj koordinácie a stimuláciu hudobného cítenia malých umelcov. Vydajte sa po stopách tigrice Tess a levíčaťa Lea prostredníctvom hudobných hračiek rady Sunshine. Zoberú vás na poetickú cestu Afrikou a Áziou v rytme nádherne teplých zvukov a farieb.


Vhodné pre deti od 1,5 roka.
Materiál: drevo
Rozmer: 20,5 x 20,5 x 4,5 cm

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

JANOD
J07637

Špecifické referencie

  • Registrácia

Registrácia

Už máte účet?
Prihláste sa namiesto toho Alebo Reset hesla