Vkladacie puzzle Záhrada 4v1 Janod

16,58 €

Drevené vkladacie puzzle pre deti od 18 mesiacov. Rozvíja pamäť, logické myslenie a jemnú motoriku.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Táto pekná darčeková krabička obsahuje 4 vkladacie puzzle rôznych obťiažností na tému záhradných zvieratiek: 2-dielny slimák, 3-dielna korytnačka, 4-dielny zajac a 5-dielny motýľ. Vaše dieťa bude svojím vlastným tempom skladať tieto puzzle, ktorým sa zvyšuje obtiažnosť.

Výrobok sa skladá zo 4 drevených puzzle usporiadaných na 4 vkladačkách pre jednoduché zloženie. Ideálne pre rozvoj obratnosti a koordinácie ruka-oko. Tento produkt tiež pomáha deťom naučiť sa prvé čísla.

Puzzle vyrobené z dreva FSCTM.

Pre deti od 18 mesiacov.

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07116

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )