Drevený kufrík 4v1 s magnetickou tabuľou a 44 doplnkami JANOD

Drevený kufrík 4v1 s magnetickou tabuľou a 44 doplnkami JANOD

35,75 €

Drevený kufrík 4v1 s magnetickou tabuľou a 44 doplnkami JANOD  

Drevený kufrík 4v1 pre deti od 3 rokov.

Obsahuje Magnetickú tabuľu, pieskovú tabuľu s perom, kriedy, fixku, hubku a 42 magnetiek.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Objednajte teraz a majte

Ihneď k odberu   cez  OC Monar, Rubínova 1, Chorvátsky Grob

pondelok, 4 marca   cez  odberné miesto Packeta

pondelok, 4 marca   cez  u Vás

Drevený kufrík 4v1 s magnetickou tabuľou a 44 doplnkami JANOD

Nestačíte kupovať papiere na kreatívne výtvory a prvé písmená vašich malých školákov? Váš problém ekologicky vyrieši drevený čarovný kufrík na kreslenie a písanie s rôznymi tabuľkami a príslušenstvom! Keď sa deti dohrajú, kufrík jednoducho zatvoríte s celým obsahom a odložíte až do ďalšieho hrania bez toho, aby sa niečo stratilo. Vhodné tiež na cesty.

Kufrík obsahuje: - magnetická tabuľka s písmenami, číslicami a matematickými znamienkami - zmazávacia piesková tabuľka so špeciálnym perom - klasická čierna tabuľka na kreslenie kriedou - biela tabuľka na kreslenie fixkou - 42 magnetiek (písmená, čísla, znamienka), farebné kriedy a hubku na čistenie.

Vhodné pre deti od 3 rokov.  

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J05014

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )