Magnetický kalendár pre deti Ročné obdobia, EN JANOD

35,75 €

Magnetický kalendár pre deti od 3 rokov, ideálny na učenie sa a rozonávanie 4 ročných období, anglická verzia.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Mami, aký je mesiac v roku? Ocko, je ešte marec?

S týmto magnetickým kalendárom sa objavovanie kalendárneho roku a jeho ročných období stáva čírou radosťou. Tento pestrofarebný kalendár je ideálny pre deti od 3 rokov, ktoré začínajú mať veľa otázok o poňatí času a potrebujú konkrétne záchytné body.

Objavte 4 ročné obdobia s touto tabulou, ktorá umožní deťom vytvárať a vymýšľať krásne scény počas ročných období. Deti budú môcť objaviť typické vlastnosti každého ročného obdobia. Môžu si tiež vymýšľať vlastné príbehy a vytvárať scénu nabitú fantáziou. Začnite tým, že im každý mesiac pomôžete umiestniť tie správne magnety podľa jednotlivých ročných období a potom sa deti časom osamostatnia a bude ich samé baviť aktualizovať svoj kalendár.

Kalendár obsahuje závesnú dosku a 125 viacfarebných magnetov, ktoré označujú mesiac, počasie, olečenie podľa ročných období.


Vhodné pre deti od 3 rokov.
Materiál: magnet
Rozmer: 42 x 0,5 x 32 cm

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J05464

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )