• Vypredané

Zbieracia stolová hra: Piknik (Pic Nic) Djeco

18,08 €
Milá hra pre najlepších kamarátov. Cieľom hry je zbierať žetóny jedla. Hráč, ktorý na konci hry vytvorí z nazbieraných žetónov najdlhší rad, je víťaz. Hráči zbierajú jedlo na políčkach, kam sa presúvajú dvojicou figúrok zajaca a líšky. Políčka sa vytáčajú na ruletke.
Pre 2 - 4 hráčov od 4 rokov.
Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Zajace a líšky organizujú veľký piknik, no skôr než sa zídu a usadia, vyberú sa dvojice najlepších kamarátov pozbierať si jedlo. Každý hráč si vezme jednu dvojicu zvieratiek a zatočí ruletkou. Na políčka, ktoré ukáže obojsmerná šípka ruletky, môžeš postaviť zajaca alebo líšku. Keď je na políčku ovocie alebo zelenina, hráč si ich môže zobrať. Keď sa dostane na políčko bez jedla, otočí ho a ak je na rubovej strane ananás, získa ananás. Keď hráči pozbierajú všetky 3 ananásy, je koniec hry a hráč, ktorý vytvorí z nazbieraného jedla najdlhší rad, je víťaz.


Obsah: 4 zajace a 4 líšky zviazané do párov, 1 herná doska “piknik”, 16 herných dosiek “miesto” (4x záhrada, 4x vrchy, 4x les, 4x vidiek), 1 ruletka, 27 žetónov “jedlo“ (8x jablko, 8x melón, 8x mrkva, 3x ananás).


Odporúčaný vek: 4 - 10 rokov


Počet hráčov: 2 - 4


Trvanie hry: 15 min.


Rozmery balenia: 21,5 x 21,5 x 4 cm

DJ08572

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )