• Vypredané
Pre mňa si Zázrak

Pre mňa si Zázrak Iryna Zelyk

12,27 €

Pre mňa si Zázrak

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Kniha Pre mňa si Zázrak

Autor: Iryna Zelyk

 

Toto je kniha dvojkniha (jedna polovica knižky pre mamu a druhá pre otca) nezabudnuteľných spomienok otca a mamy. Obom rodičom
otvára priestor na prerozprávanie spomienok raného detstva dieťaťa, na ktoré rodič spomína s veľkou radosťou. Opätovné prežitie týchto krásnych chvíľ spolu s dieťaťom je úžasným nástrojom na sprítomnenie lásky a upevnenie vzťahov.

 

 

 

Milá maminka, ocino, táto neobyčajná kniha je knihou tvojich spomienok, do ktorej si môžeš zaznamenať tú nezabudnuteľnú etapu svojho príbehu, súčasťou ktorej bol zázrak. Zázrak, ktorý navždy otvoril tvoje srdce plné lásky. Prostredníctvom tejto knižky môžeš znovu prežívať všetky krásne chvíle, prerozprávať ich svojmu zázraku a taksprítomniť lásku   ̶   tú nenahraditeľnú hodnotu pre dieťa.

 

O pozitívnom vplyve šťastných spomienok by sa dalo písať veľa, a nie iba z pohľadu skúsenosti človeka, ale aj z hľadiska vedy. Prvoradým cieľom tejto knihy však je na základe spomienok z raného detstva dieťaťa prežiť znovu všetky tie krásne pocity spolu s ním. Deti milujú príbehy a zaujímajú ich aj tie, ktoré sa týkajú rodičov. A najviac vedia oceniť, keď počúvajú príbeh, ktorého sú súčasťou, aj keď si ho nepamätajú alebo si naň spomínajú iba útržkovito (napríklad na obdobie do 3   ̶      4 rokov). Všetky tieto zážitky ich formujú. Tým, že ich s nimi znovu prežijete a budete sa k nim pomocou knihy vracať, budú si ich pamätať a o to silnejšie sa s nimi dokážu identifikovať.

Iryna

Ilustrácia: Viktoria Radushynska
Väzba: Tvrdá
Papier: 100% recyklovaný
Jazyk: Slovenský
Rozmer: 210x210mm
Vydavateľstvo: Female Force s.r.o.
Rok vydania: 2021

 

 

Iryna Zelyk je autorka nezvyčajných rozprávkových príbehov o detských pocitoch. Za každým príbehom je životná situácia a pocity, ktoré zažil takmer každý. Súrodenecká krivda, sebadôvera či jedinečná rodičovská láska. Pocity, ktoré veľakrát ostávajú nepochopené, neprijaté alebo potlačené do úzadia. Sú to vlastne príbehy zo života, prenesené do rozprávkového sveta, ktoré otvárajú detské srdcia.

ZAZRAK

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 7 produktov z rovnakej kategórie )