Príbeh o 2 jašteričkách a slnku Iryna Zelyk

13,64 €

Príbeh o 2 jašteričkách a slnku

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Kniha Príbeh o 2 jašteričkách a slnku

Autor: Iryna Zelyk

 

Hravá knižka deťom rozpráva príbeh o dvoch jašteričkách, ktorý pocítite až v duši. Inšpiruje deti pozrieť sa do svojho srdiečka, pomenovať vlastné pocity, pochopiť ich a prijať. A tak spoznať samých seba. Brat a sestra, Loli a Lili, si myslia, že slniečka, ktoré veľmi milujú, majú málo. Premýšľajú nad tým, či sa slniečko vráti, keď sa na chvíľu stratí za mrakmi, a na koho vlastne svieti viac. 

 

Knihu editovala a ilustrovala úžasná žena Zuzana Svobodová. Keďže je to moja prvá kniha, Zuzana ma celou cestou viedla, z čoho okrem skvelej spolupráce vzniklo aj priateľstvo.

 

Je to skutočná profesionálka a umelecká duša. Zuzana je zakladateľkou projektu Joxeso, ktorý má veľmi peknú filozofiu a tento produkt je jediný svojho druhu na Slovensku. Keď si prechádzam ilustrácie jašteričiek, ktoré Zuzka vytvorila, mám pocit, akoby boli živé, nielen nakreslené.

 

Ilustrácia: Zuzana Svobodová
Editácia: Zuzana Svobodová
Počet strán: 48
Väzba: Tvrdá
Papier: 100% recyklovaný
Jazyk: Slovenský
Rozmer: 210x210mm
Vydavateľstvo: Female Force s.r.o.
Rok vydania: 2020

 

Iryna Zelyk je autorka nezvyčajných rozprávkových príbehov o detských pocitoch. Za každým príbehom je životná situácia a pocity, ktoré zažil takmer každý. Súrodenecká krivda, sebadôvera či jedinečná rodičovská láska. Pocity, ktoré veľakrát ostávajú nepochopené, neprijaté alebo potlačené do úzadia. Sú to vlastne príbehy zo života, prenesené do rozprávkového sveta, ktoré otvárajú detské srdcia.

JASTERICKY_IZ

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 5 produktov z rovnakej kategórie )