SAPONE BIO - Rastlinné BIO mydlo Linea Mamma Baby

SAPONE BIO - Rastlinné BIO mydlo Linea Mamma Baby

4,92 €

SAPONE BIO - Rastlinné BIO mydlo Linea Mamma Baby

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Cesarino je rastlinné mydlo s výťažkami z organicky pestovaných rastlín. 

Zloženie je z 99.95% prírodného pôvodu.    

Rodinný podnik z Talianska ponúka kvalitné kozmetické výrobky pre bábätká a mamičky. Výrobky: - sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku - obsahujú ORGANICKY (BIO) pestované rastlinné zložky (kardamón, olivy, nechtík, repný cukor, za studena lisované sladké mandle) - neobsahujú parabény, farbivá, SLES a SLS (sodium laureth sulfat a sodium lauryl sulfate), silikón, PEG (polyetylén glycol),  - sú dermatologicky testované na citlivej pokožke - testované na obsah ťažkých kovov nikel, chróm, kobalt (*<1ppm), - nie sú testované na zvieratách, - balené sú v priesvitnom obale, otvorený vzťah so zákazníkom - inovatívny a jednoduchý dizajn si získa deti aj mamičky.     

Toto jemné mydlo je vyrobené z rastlinných olejov, pochádzajúcich z ekologického hospodárstva a obohatené o ryžový škrob (na úrovni jedlej ryže) a o typickú púdrovú vôňu Linea MammaBaby.  

Mydlo je ideálne na každodenné umývanie rúk, je určené aj na umývanie bábätiek, ako aj pre dospelých s jemnou a citlivou pokožkou.   Neobsahuje SLES/SLS, parabény, farbivá, polyetylén glykol, EDTA. Je dermatologicky testované pre citlivú pokožku.  

Hmotnosť: 100 g

Spotrebujte do: 36 mesiacov od otvorenia  

Zloženie: sodium palmate*, sodium cocoate*, aqua (water), glycerin*, oryza (fragrance), sodium citrate. *(z organických olejov) ** (z organicky pestovaných rastlín)

SAP100

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )