DEOGEL 24 Linea Mamma Baby

DEOGEL 24 Linea Mamma Baby

5,42 €

DEOGEL 24 Linea Mamma Baby

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

DEOGEL 24 Linea Mamma Baby 

Ernestino - kvapka Deogél24 je hypoalergénny a zaručuje dezodoračný účinok pre všetky typy pokožky. Vďaka unikátnemu zloženiu Deogél24 poskytuje novú rovnováhu lipidovej vrstve, ktorá je obvykle narušená od používania deodorantov. Rebríček obyčajný pôsobí na pokožku a má protizápalové a spevňujúce účinky, zabraňuje začervenaniu a seboroickej dermatitíde. Jeho výťažky sa používajú na popraskanú a začervenanú pokožku.  

Dermatologicky testovaná receptúra, bez parabénov, bez farbív, bez PEG.  

Zloženie: Aqua (voda), alkoholový denat., Trietylcitrát, glycerín, Achillea millefolium extrakt, akryláty / C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trietanolamín, etylhexylglycerín, propylénglykol.    

Rodinný podnik z Talianska ponúka kvalitné kozmetické výrobky pre bábätká a mamičky. Výrobky: - sú navrhnuté a vyrobené v Taliansku - obsahujú ORGANICKY (BIO) pestované rastlinné zložky (kardamón, olivy, nechtík, repný cukor, za studena lisované sladké mandle) - neobsahujú parabény, farbivá, SLES (sodium laureth sulfat) - sú dermatologicky testované - balené sú v priesvitnom obale, otvorený vzťah so zákazníkom - inovatívny a jednoduchý dizajn si získa deti aj mamičky.

DEO24

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )