Kreatívna sada mozaika Piráti JANOD

Kreatívna sada mozaika Piráti JANOD

8,25 €

Kreatívna sada mozaika Piráti JANOD   

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 5 rokov, obsahuje 3 kartičky a 6 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Kreatívna sada mozaika Piráti JANOD Atelier Mini

 

Kreatívna sada Mozaika Piráti Janod Atelier Mini.

Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Piráti Janod Atelier Mini obsahuje 3 karty s krásnymi motívmi pirátov a 6 hárkov papierov s farebnou mozaikou.

Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Vhodné pre deti: od 5 rokov
Rozmer produktu: 21 x 25 cm
Materíál: kartón a papier

 

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07897

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )