• Vypredané
Kreatívna sada mozaika Delfíny a morské panny JANOD

Kreatívna sada mozaika Delfíny a morské panny JANOD

14,08 €

Kreatívna sada mozaika Delfíny a morské panny JANOD   

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 7 rokov, obsahuje 5 kartičiek a 10 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Kreatívna sada mozaika Delfíny a morské panny JANOD 

Kreatívna sada Mozaika Delfíny a Morské panny Janod Atelier Maxi.

Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Delfíny a Morské panny Janod Atelier Maxi obsahuje 5 kariet s krásnymi motívmi a 10 hárkov papierov s farebnou mozaikou.Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí.

Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Vhodné pre deti: od 7 rokov

Rozmer produktu: 21 x 25 cm

Materíál: kartón a papier  

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07961

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )