Kreatívna sada Origami papierové skladačky Zvieratká 8+ JANOD

6,58 €

Kreatívna sada Origami papierové skladačky Zvieratká 8+ JANOD 

 

Kreatívna sada na výrobu origami zvieratiek pre deti od 8 rokov. Rozvíja jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Kreatívna sada Origami papierové skladačky Zvieratká 8+ JANOD 


Kreatívna sada Origami papierové skladačky Zvieratká Mini. Kreatívna sada na tvorenie Origami papierové skladačky Zvieratká Janod Atelier Mini obsahuje 6 origami modelov a 24 pestrofarebných listov na poskladanie zvieratiek a 1 návod na vytvorenie dekorácie. Táto aktivita rozvíja: motoriku, reflexiu a aplikáciu. Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

 

Vhodné pre deti: od 8 rokov
Materíál: kartón a papier

 

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07943

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )