Sada Maxi XXL Mozaika Dinosaury od 7 rokov JANOD

11,58 €

Sada Maxi XXL Mozaika Dinosaury od 7 rokov JANOD

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 7 rokov s motívom dinosaurov, obsahuje 2 kartičky a 6 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Dinosaury sú v tejto kreatívnej sade akoby v životnej veľkosti. Táto sada sa skladá z 2 obrázkov, ktoré je potrebné doplniť pomocou 6 lepiacich penových mozaikových listov a návodu. Každá mozaika je označená číslom, ktoré sa opakuje aj na obrázkoch, aby sa umiestnili na správne miesto. Po dokončení tieto obrázky odhalia niekoľko krásnych dinosaurov! Veľkolepý výsledok je zaručený vďaka 3D efektu trojuholníkových mozaík.

K dispozícii sú aj 2 háčiky na zavesenie vašich obrázkov po dokončení diela.

Táto manuálna aktivita rozvíja jemnú motoriku a trpezlivosť. Vytvorenie každého obrázka si vyžaduje približne 3 hodiny.


Vhodné pre deti od 7 rokov.
Materiál: papier
Rozmer: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07973

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )