DIY Vytvor si sám sadu Príroda: 5 aktivít a 12 výrobkov Djeco

32,46 €

DIY Vytvor si sám sadu Príroda: 5 aktivít a 12 výrobkov Djeco

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Príroda v strede záujmu! Sada 5 kreatívnych aktivít obsahuje všetko potrebné na zhotovenie 12 výtvorov, ktoré spája téma prírody. Vzniknú 2 zvieracie masky (hráme sa na zvieratá), 2 vrtuľky a 1 zvonkohra (hráme sa s vetrom), 6 plagátikov (vytvárame kategórie) a 1 kaleidoskop (pozorovanie je magická činnosť). Sada vystačí na hodiny kreatívnej zábavy a je vhodná aj pre skupinku detí.
Papier a kartón použitý na výrobu sady má ekologický certifikát FSC®.
Kolekcia Vytvor si sám (DIY) má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.


Obsah: 2 masky na ozdobenie: 80 ks ilustrovaných papierových dielov, 2 hárky obojstranných lepiek, 2 elastické šnúrky (gumky); 2 vrtuľky na poskladanie: 4 hárky s vyrezanými ilustrovanými dielmi, 2 drevené paličky, 2 plastové koncovky (čiapočky); 1 kaleidoskop na poskladanie: 1 ilustrovaný tubus, násada s krytkou (plast) na vloženie farebných dielikov a kotúčov na pozorovanie, 3 zrkadlá (zrkadlová fólia), 1 okulár so šošovkou (plast a papier), 1 pinzetka, 11 ilustrovaných kotúčov, 50 ks farebných dielikov, škatuľka s vekom na uskladnenie dielikov a kotúčov, ilustrovaný stojan; 6 obrázkov (plagátov) s prírodnými motívmi na dotvorenie: 4 hárky samolepiek (zvieratká a rastlinky), 1 hárok samolepiacich menoviek, odkladacia mapa s gumičkou; 1 závesná dekorácia (zvonkohra) na ozdobenie: 2 hárky obtlačkov, 7 ilustrovaných dielov, 2 ks farebných šnúr, 5 zvončekov; 1 obrázkový návod pre každú aktivitu


Odporúčaný vek: 5+ rokov


Rozmery balenia: 34 x 27 x 7 cm

DJ07933

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )