Lapač slnka Trblietavý motýľ od 8 rokov JANOD

19,92 €

Tvorenie Lapača slnka pre deti od 8 rokov, obsahuje korálky, niť, retiazku a prívesok v zlatej farbe na dotvorenie lapača.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Všetci sme už počuli o lapačoch snov, ale počuli ste už o lapači slnka? Jeho lesklé prvky umožňujú, aby sa slnečné lúče odrážali a rozptyľovali krásne svetlo a svetlé body v ktorejkoľvek miestnosti, v ktorej sa nachádza. Táto kreatívna sada umožňuje vytvorenie slnečného lapača podľa krokov v priloženom návode.


Sada obsahuje 2 rôzne veľké zlaté kruhy, zlatý a priehľadný nylonový drôt, zlatú retiazku, jeden zlatý prsteň na zavesenie, niekoľko mini zlatých prsteňov, 39 fazetovaných korálok, kvapkaciu korálku, 2 listy ružového a tmavozeleného pauzovacieho papiera, trblietky a zlatý metalický papier a predrezaná karta.
Všetky tieto prvky umožnia deťom vo veku od 8 rokov vytvoriť nádhernú dekoráciu, ktorú si môžu nechať pre seba alebo ju darovať iným. Budú mať na čo byť hrdí!


Táto aktivita rozvíja jemnú motoriku a koncentráciu.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 45 x 26 x 0,5 cm
Odporúčaný vek: 8+


Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07739

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )