My arts&crafts Geometrické nálepky od 3 rokov JANOD

10,75 €

Nalepovanie geometrických tvarov pre deti od 3 rokov, obsahuje 4 pozadia na dotvorenie farebnými geometrickými nálepkami.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Objednajte teraz a majte

Ihneď k odberu   cez  OC Monar, Rubínova 1, Chorvátsky Grob

streda, 17 apríla   cez  odberné miesto Packeta

streda, 17 apríla   cez  u Vás

Deti vo veku od 3 rokov sa budú radi hrať s týmito zábavnými zvieratkami vďaka celému radu aktivít s nálepkami!
Táto kreatívna sada pozostáva zo 4 obrázkov, ktoré môžete ozdobiť geometrickými penovými nálepkami.


Ideálne na rozvoj jemnej motoriky prostredníctvom kreativity!


Clever Box sa  premení na stojan slúžiaci na vystavenie vlastných umeleckých výtvorov.
Pomocou návodu a farebných obrysov tvarov na obrázkoch jednoducho nalepte príslušnú penovú nálepku na správne miesto.
S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: lev, líška, ježko či krokodíl. Úlohou je doplniť obrázky pomocou geometrických samolepiacich penových nálepiek.
Dokončenie každého obrázka trvá približne 20 minút.


Obsah balenia: 4 obrázky na dotvorenie, 5 listov s geometrickými nálepkami. Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými ilustráciami zvieratiek v pastelových farbách a predstaví aj tým najmenším ich prvé praktické kreatívne činnosti.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm


Odporúčaný vek: 3+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07740

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )