My arts&crafts Brmbolce od 3 rokov JANOD

10,75 €

Nalepovanie s brmbolcami pre deti od 3 rokov, obsahuje 4 farebné pozadia na dotvorenie brmbolcami.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Od 3 rokov môžu deti začať rozvíjať svoje kreatívne cítenie, napríklad nalepovaním zábavných brmbolcov! Jednoduchá, no zábavná aktivita, ktorá zavedie tých najmenších do sveta umenia a remesiel.
Táto sada obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť 150 brmbolcami v 2 veľkostiach a 5 rôznych farbách. Dodáva sa so 4 držiakmi na obrázky na výrobu pomocou škatuľky a 150 pompómami v 2 veľkostiach a 5 rôznych farbách.
Pomocou návodu a farebných obrysov tvarov na obrázkoch jednoducho prilepte brmbolce správnej farby a veľkosti na svoje miesto.


Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych výtvorov.
Dokončenie každého obrázka trvá približne 20 minút.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstaví aj tým najmenším ich prvé praktické remeselné činnosti.
S touto kreatívnou sadou sa vaše deti zabavia dopĺňaním brmbolcov na farebné predlohy s témou zvieratiek: žirafa na člne, dinosaury stavajúce snehuliaka či slony v džungli.


Sada obsahuje 4 farebné obrázky na dotvorenie brmbolcami. Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm


Odporúčaný vek: 3+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

 

J07741

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )