My arts&crafts Okrúhle nálepky od 4 rokov JANOD

10,75 €

Nalepovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 4 pozadia so zvieratkami na dotvorenie farebnými nálepkami rôznej veľkosti.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Táto kreatívna sada je ideálna pre deti od 4 rokov. Sledujte, ako malé deti pracujú na svojich jemných motorických zručnostiach a kreatívnom talente, keď zdobia 4 mimoriadne roztomilé obrázky zvieratiek okrúhlymi penovými nálepkami!


Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan, na vystavenie krásnych umeleckých výtvorov.
Táto kreatívna sada pozostáva z 3 hárkov okrúhlych klasických penových nálepiek a 2 hárkov okrúhlych trblietavých penových nálepiek na ľubovoľné zdobenie. Deti môžu použiť návod a farebné obrysy na samotných obrázkoch na nalepenie príslušnej nálepky na správne miesto. Dokončenie 4 obrázkov trvá približne 2 hodiny.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické kreatívne činnosti.


Úlohou tejto kreatívnej sady je vyplniť prázdne miesta na pozadiach farebnými penovými nálepkami. Vaše dieťa sa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: žaba, mačka, korytnačka a ryba. 

Obsah balenia: 4 obrázky na dotvorenie, 5 listov s nálepkami rôznych veľkostí.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm


Odporúčaný vek: 4+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07742

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )