• Vypredané

My arts&crafts Strihanie a nalepovanie od 4 rokov JANOD

10,75 €

Strihanie a nalepovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 4 farebné obrázky, vzorované papiere na strihanie, nožnice a lepidlo.

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Vystrihovanie a lepenie je ultra zábavná aktivita, ktorá navyše rozvíja jemnú motoriku detí od 4 rokov!
Táto kreatívna sada obsahuje všetko, čo budú najmenší potrebovať na dokončenie 4 obrázkov rozstrihaním vzorovaných papierových prvkov a ich prilepením na správne miesto.


Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych umeleckých výtvorov.
Bezpečnostné nožnice strihajú iba papier a 5 hárkov vzorovaného papiera pomôže objaviť kreativitu začínajúcich umelcov. Táto činnosť je veľmi jednoduchá: jednoducho vystrihnite predkreslené tvary z listov papiera a usporiadajte ich na správne miesto pomocou priloženého lepidla. Deti môžu tiež postupovať podľa pokynov uvedených v brožúre.
Dokončenie 4 obrázkov trvá približne 1,5 hodiny.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti.
Úlohou tejto kreatívnej sady je vystrihnúť a nalepiť vzorované papieriky na pozadia so zvieratami a dokončiť tak obrázok. Vaše dieťa sa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: ježko, králik či krokodíl. Nožnice sú bezpečné pre deti, strihajú iba papier!


Obsah balenia: 4 farebné vzorované papiere s predkreslenými geometrickými tvarmi na strihanie, bezpečnostné nožnice a lepidlo.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm


Odporúčaný vek: 4+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07743

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )