My arts&crafts XXL Sada s aktivitami od 3 rokov JANOD

16,58 €

Maľovanie vodou a pečiatkovanie s odtlačkami prstov pre deti od 3 rokov, obsahuje 6 obrázkov, pero, pečiatku a prstové farby.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Mimoriadne roztomilé zvieratká na ozdobenie a vyfarbenie!
Táto multifunkčná kreatívna sada umožňuje deťom vo veku od 3 rokov dokončiť 2 rôznymi technikami 4 obrázky prstovým farbami a 1 pečiatkou a okrem toho 2 obojstranné obrázky, ktoré možno vyfarbiť fixkou na vodnej báze. Pečiatka je magická: farby zmiznú, keď zaschnú!
Vyfarbenie magického obrázka trvá asi 30 minút a atramentové obrázky 1,5 hodiny.


Všetky tieto aktivity sú ideálne na rozvoj jemnej motoriky malých detí. Budú hrdé na svoje krásne výtvory.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické kreatívne činnosti.
S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: kravička, sliepka, prasiatko či kačka. Obrázky po vymaľovaní uschnú a dajú sa nanovo vymaľovať. Dotvoriť sa dajú odlačkami prstov a opečiatkovaním.
Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky.

Balenie obsahuje: 6 obrázkov (z toho 2 sú obojstranné) na vymaľovanie, pero napĺňateľné vodou, pečiatku a farby na odtlačky prstov.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm

Odporúčaný vek: 3+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07746

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )