My arts&crafts XXL Sada s aktivitami od 4 rokov JANOD

16,58 €

Nalepovanie a kreslenie pre deti od 4 rokov, obsahuje 9 obrázkov na dotvorenie, stierateľnú fixku a 3D nálepky.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Táto zábavná krabička plná umenia a kreatívnych aktivít je ideálna pre deti vo veku od 4 rokov.
2 rôzne techniky sa používajú na vytvorenie 9 krásnych farebných umeleckých diel, na ktoré budú deti určite hrdé! 3 z obrázkov je možné ozdobiť hrubšími nálepkami vytvárajúcimi 3D efekt, zatiaľ čo 6 ďalších obrázkov je možné vyfarbovať alebo dotvárať znova a znova stierateľnou fixkou! Deti budú milovať skrášľovanie týchto krásnych zvieracích postavičiek. 

Všetky tieto techniky sú ideálne na rozvoj jemných motorických zručností malých detí a podporu ich lásky k tvoreniu! Dokončenie zmazateľných obrázkov trvá približne 1,5 hodiny a obrázky s nálepkami 45 minút.


Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické kreatívne činnosti. S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dokončením farebných obrázkov na tému zvieratká: lama, slon, tučniak, motýľ, páv či koala.


Balenie obsahuje: 6 stierateľných obrázkov, 3 klasické obrázky, fixku a nálepky - 3 hárky.


Cieľom je dokončiť obrázky kreslením a nalepením nálepiek.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm


Odporúčaný vek: 4+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07747

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )