XXL Sada s aktivitami Vesmírne dobrodružstvá od 7 rokov JANOD

24,92 €

Kreatívna sada s aktivitami pre deti od 7 rokov, obsahuje papierové hárky, nite, obrázkové pozadia, masky, piesok a flitre.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Pripravte sa na vzlet!
S touto multifunkčnou súpravou remeselníkov budú môcť deti vo veku 7 rokov a viac vytvoriť 13 výtvorov s tematikou nebeských dobrodruhov: lietadlá, rakety, astronautov, superhrdinov a ďalšie.
Deti si môžu vyskúšať niekoľko techník na rôzne tvorivé aktivity. Skúsení nadšenci si môžu vyrobiť 4 papierové lietadlá, 1 model lietadla a 2 papierové rakety s odpaľovacím zariadením. Zatiaľ čo tí pedantnejší sa zabavia zdobením 2 samolepiacich obrázkov flitrami, 2 tabúľ s farebným pieskom a 2 masiek s mozaikami.
K dispozícii je brožúra s pokynmi, ktorá bude začínajúcich remeselníkov sprevádzať na každom kroku. Táto multifunkčná súprava obsahuje 6 rôznych remeselných činností: origami, modelovanie, nálepky a nalepené flitre, mozaiky alebo piesok.
Dokončenie všetkých výtvorov ponúkaných v tejto sade zaberie približne 4 hodiny a 20 minút.
Kreatívne hobby s tematikou oblohy a vesmíru s rôznymi technikami v jadre. Deti si budú môcť vyzdobiť steny svojej spálne peknými maľbami, lietať s raketami po celom dome a prezliecť sa do svojich masiek vyrobených na mieru. Túto súpravu umeleckých remesiel možno prezentovať skupine detí, ktoré sa môžu všetky zapojiť do rôznych aktivít a rozvíjať svoju zručnosť a umelecký talent ako tím. Multiaktivitná remeselná súprava Sky Adventurers je súčasťou kolekcie Les Ateliers du Calme.


S touto kreatívnou sadou si vaše deti môžu vyrobiť vlastné lietadlá, rakety a masky a dozdobiť si ich flitrami a nálepkami.


Obsah: 4 papierové hárky na výrobu lietadiel, 2 papierové hárky na výrobu rakiet, 1 maketa pristávacej dráhy, 4 pozadia, 2 elastické nite, 2 masky, 3 lepiace mozaikové listy, 2 tuby s farebným pieskom, 400 flitrov, hárok s nálepkami.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 26 x 3,5 x 26 cm


Odporúčaný vek: 7+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07876

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )