Obrázky s flitrami Draci od 6 rokov JANOD

9,92 €

Tvorenie s flitrami pre deti od 6 rokov, obsahuje 3 obrázkov s drakmi a 360 flitrov.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Pozývame všetkých umelcov milujúcich drakov!
Je čas zoznámiť sa s krásnymi bytosťami, ktoré sa pred detskými očami stanú ešte majestátnejšími, pretože ich zdobia viacfarebné flitre!
Táto remeselná sada obsahuje 3 samolepiace obrázky, ktoré môžu deti vo veku 6 rokov a staršie ozdobiť lesklými plochými flitrami podľa návodu. K dispozícii je 360 viactvarových a farebných flitrov, aby ste vytvorili pekné obrázky, ktoré si môžu malé deti buď hrdo vystaviť alebo darovať! Nechajte si 20 minút na dokončenie jedného obrázka. Touto aktivitou si deti budú rozvíjať svoju zručnosť a koncentráciu.


Cieľom kreatívnej sady je dokončiť obrázkové pozadia drakov pomocou flitrov.


Obsah: 3 farebné obrázky a 2 tuby s pieskom.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm


Odporúčaný vek: 6+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07921

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )