• Vypredané

Sada Maxi 3D maľovanie Jednorožce od 7 rokov JANOD

14,92 €

3D obrázky džungle maľovanie pre deti od 7 rokov, obsahuje 4 obrázky a 2 ks 3D farieb na maľovanie v tube, štetec a perleťové farby.

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Jednorožci chcú len žiariť! Táto umelecko-kreatívna súprava pre deti od 7 rokov obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť perleťovými a 3D farbami.
Táto praktická aktivita je ideálna na stimuláciu kreativity a motorických zručností. Jednorožce idú ruka v ruke s leskom, snami a tajomstvom: títo potrebujú pomoc pri hľadaní všetkých ich iskier!


Táto sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú na okamžité vyjadrenie svojej kreativity: 4 vlastné obrázky, 2 tuby s 3D farbou (ružová a zlatá), 1 perleťová paletka (3 farby) a 1 jemný štetec. Súčasťou je aj inštruktážna brožúrka s modelmi, ktorá malým deťom podá pomocnú ruku. Perleťová farba dodáva obrazom saténový vzhľad: budú ho milovať jednorožce aj deti! 3D farba na druhej strane pridáva dimenzionalitu pre efekt „Wow“!

Táto tvorivá aktivita kombinuje 2 typy farieb, aby deťom predstavila 2 rôzne techniky. Dokončenie každej maľby trvá približne 1 hodinu, čo z nej robí pokojnú, no zároveň stimulujúcu aktivitu pre najmenších prekypujúcich kreativitou.


Táto perleťová a 3D maliarska súprava s motívom jednorožca je súčasťou kolekcie Les Ateliers du Calme. Podporuje presnosť a koncentráciu pre upokojujúce chvíle doma.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm


Odporúčaný vek: 7+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07951

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )