Sada Maxi Maľovanie podľa čísel Zvieratká od 6 rokov JANOD

13,25 €

Maľovanie vodovými farbami pre deti od od 6 rokov, obsahuje paletu farieb, špeciálne pero, hubku a 4 obrázky.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Umelci vo veku 6 a viac rokov budú radi vytvárať tieto neuveriteľne krásne akvarelové maľby! Malí umelci môžu sledovať, ako im pred očami ožívajú rozkošné zvieratká, keď pomocou štetca jemne nanášajú nádherné farby!


Táto kreatívna sada obsahuje 4 obrázky predstavujúce vodné, exotické, horské a džungľové zvieratá. Štetec naplnený vodou, ktorý dokáže ľahko aplikovať 15 akvarelových odtieňov dodávaných na palete. Ďalej prídu vhod zlaté linky, ktoré zabraňujú šíreniu farieb a tým aj miešaniu! Obrazom tiež dodajú ultra rafinovaný konečný výsledok.
A nakoniec sa škatuľka premení na krásny rám na prezentáciu výtvorov! Táto aktivita pomáha rozvíjať jemnú motoriku a trpezlivosť. Finálne úpravy našich umelcov trvá približne 1 hodinu.


Vďaka tejto kreatívnej sade bude môcť vaše dieťa vytvárať svoje prvé umelecké diela s krásnymi farbami. Podľa predlohy dieťa vyfarbuje rôzne časti maľby pomocou štetcového pera. Postupne scéna ožíva s každou pridanou farbou.

Obsah: paleta farieb, štetec, hubka a 4 obrázky na vymaľovanie potlačené zlatou farbou.

Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm


Odporúčaný vek: 6+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07959

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )