Sada Maxi Maľovanie vodovými farbami Záhrada od 6 rokov JANOD

13,25 €

Maľovanie vodovými farbami pre deti od od 6 rokov, obsahuje paletu farieb, špeciálne pero, hubku a 4 obrázky.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Umelci vo veku 6 a viac rokov budú radi vytvárať tieto neuveriteľne krásne akvarelové maľby! Malí môžu sledovať, ako nádherné zvieratá ožívajú pred ich očami, keď pomocou štetca nanášajú nádherné farby!

Táto remeselná súprava obsahuje 4 nádherné obrázky znázorňujúce záhradnú scénu, plné bohatej, bujnej a pulzujúcej prírody. Po prvé, všetci budú milovať štetec naplnený vodou, ktorý dokáže ľahko aplikovať 15 akvarelových odtieňov z palety. Ďalej prídu vhod zlaté linky, ktoré zabraňujú šíreniu farieb a tým aj miešaniu! Obrazom tiež dodajú ultra rafinovaný konečný výsledok.
A nakoniec sa škatuľka premení na krásny rám na prezentáciu výtvorov! Táto aktivita pomáha rozvíjať jemnú motoriku a trpezlivosť. Vytvoriť umelecké dielo bude trvať približne 1 hodinu.


Vďaka tejto kreatívnej sade bude môcť vaše dieťa vytvárať svoje prvé umelecké diela s krásnymi farbami. Podľa predlohy dieťa vyfarbuje rôzne časti maľby pomocou štetcového pera. Postupne scéna ožíva s každou pridanou farbou.


Obsah: paleta farieb, štetec, hubka a 4 obrázky na vymaľovanie potlačené zlatou farbou.


Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery balenia: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm


Odporúčaný vek: 6+

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07965

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )