Sada Midi Výroba menovky Koala od 7 rokov JANOD

9,92 €

Vytvorenie dekorácie s menom pre deti od 7 rokov, obsahuje farebný flis, brmbolce, korálky a abecedu s okrasným písmom.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Chce dať vaše dieťatko všetkým na známosť kto v tejto izbe býva?

Nevyhnutne si treba vyrobiť menovku so svojím menom! Vyrobte si vlastnú dekoráciu s malou koalou a menom na dvere detskej izby alebo na dodekorovanie steny v izbe.

Táto kreatívna súprava obsahuje 8 hárkov farebného flisu s pretlačenými dielikmi koaly, kvetov a listov, 2 korálky, 2 mini brmbolce, šnúrku, 2 listy s abecedou s okrasným písmom, lepidlo a návod na výrobu. Jednoducho postupujte krok za krokom. Bude to chcieť trochu trpezlivosti, kým vytvoríte svoje dielo ale tá námaha a čas budú stáť za to! Táto manuálna aktivita rozvíja jemnú motoriku a trpezlivosť.


Kreatívne aktivity pre deti od 7 rokov.

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

J07969

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )