Ružové uzavreté barefootove papučky Milash 22 cm

Ružové uzavreté barefootove papučky Milash

15,75 €

Ružové uzavreté barefootove papučky Milash 

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

BAREpučky Milash sú barefoot alternatívou vašich obľúbených detských papučiek. Majú anatomickú špičku pre voľnejší pohyb prštekov, sú bez podpory klenby a bez podpätku – ZERO DROP. Na ich výrobu používame prírodné materiály v BIOkvalite a certifikované farby, ktorými tlačíme unikátne vzory navrhnuté iba pre nás.  

Farba: ružová

Materiál: Zvršok tvorí priedušná BIObavlna potlačená certifikovanými farbami  

Zloženie a anatómia:  Zvršok tvorí 100% bavlna s vyššou gramážou ideálna na jesenné a zimné obdobie. Dieťatko stojí na bavlnenej stielke bez podpory klenby. Špička je uzavretá a anatomicky tvarovaná pre voľnejší pohyb prštekov. Tenká a ohybná gumenná podošva zabezpečí pohodlnú a bezpečnú chôdzu aj začínajúcim chodcom. Podošva bez podpätku – ZERO DROP. Opätok je veľmi mierne spevnený pre vertikálnu oporu päty dieťatka.

Starostlivosť: V prípade potreby vyčistite suchou kefkou prípadne čistiacimi prostriedkami na textilnú obuv. Pri väčšom znečistení môžete výnimočne papučky vyčistiť bežným saponátom. Určite neperte v práčke! Mohlo by dôjsť k deformácii tvaru papučky, vyblednutiu farieb alebo odlepeniu vodou riediteľných lepidiel použitých na časti spojov. Nesušte v priamom kontakte s tepelným zdrojom ani v jeho blízkosti. Ak sa papučky namočia, je potrebné nechať ich pomaly vyschnúť pri izbovej teplote.  

Ako správne vybrať veľkosť?  Pre maximálnu spokojnosť vás aj vášho drobca odporúčame vybrať dieťatku správnu veľkosť papučiek. Papučky v ideálnom prípade dieťatku vyskúšajte v stoji. Ak to nie je možné, premerajte dieťatku nohu v stoji a vyberajte papučky, ktorých vnútorná dĺžka je o 0,5 – 1 cm väčšia ako nožička.  

Papučky Milash sú vyrábané na Slovensku a zabalené s rešpektom k planéte.

MILASHsr-u

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 4 produktov z rovnakej kategórie )