Plavky Manuca Mizumi UPF 50+ Konges Sløjd

44,92 €

Plavky Manuca Mizumi UPF 50+ Konges Sløjd

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Plavky Manuca Mizumi UPF 50+ Konges Sløjd


Plavky sú vyrobené z 80 % recyklovaného polyesteru a 20 % elastanu. Sú navrhnuté s volánmi a dlhými rukávmi pre lepšiu ochranu Vášho dieťatka pred slnkom.   

Pružná tkanina chráni pred slnečným UV žiarením s najvyšším ultrafialovým ochranným faktorom UPF 50+.Farba: mizumi

Materiál: 80% recyklovaný polyester, 20% elastan

Označenie CE

Certifikát: OEKOTEX

Certifikát: Oekotex OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 


Spoločnosť Konges Sløjd bola založená v roku 2014. Nachádza sa v Kodani a ručí za kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť svojich produktov. Najvyššia pozornosť je venovaná každému malému detailu všetkých produktov. Než sa dostanú k zákazníkom, prejdú dôkladným procesom.  Spoločnosť garantuje 100 percentnú kvalitu všetkých produktov Konges Sløjd. Filozofiou dizajnu je vyrábať vkusný detský interiérový dizajn a predmety, ktoré robia radosť tým najmenším a zároveň dávajú rodičom vizuálny zmysel.

KS100382

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )