Umelecké puzzle pre deti v kufríku Klimt 100 ks JANOD

15,75 €

Puzzle pred deti od 6 rokov, s dôrazom na povedomie o umení rozvíjajú logické myslenie, predstavivosť a jemnú motoriku, obsahujú 100 dielikov.

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

PPrebuďte zvedavosť u detí a zaveďte ich do sveta maliarov a ich malieb pomocou týchto puzzle inšpirovaných by Gustav Klimt. Tvary, farby a textúry použité na tejto ilustrácii sú typické pre jeho maliarsky štýl.

Po zložení 100 kusov puzzle bude obraz hotový a pripravený na zarámovanie, ako v skutočnom múzeu.
Vedeli ste, že? Gustav Klimt bol rakúsky maliar z 19. storočia. Maliar sa narodil v rodine umelcov: jeho matka bola operná speváčka a otec vlastnil zlatnícku dielňu.
Súčasťou je plagát, ktorý slúži ako vzor pre mladšie deti. Puzzle je balené v peknom kartónovom kufríku s látkovou rukoväťou, ktorá uľahčuje prenášanie.


Vyrobené vo Francúzsku, použitý atrament na rastlinnej báze a kartón pochádzajúci z lesov obhospodarovaných udržateľným spôsobom.


Puzzle je vhodné pre deti od 6 rokov.

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový.

Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

 

J02577

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )