Ruksak Juno Cameo Brown Konges Sløjd

49,92 €

Ruksak Juno Cameo Brown Konges Sløjd

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Objednajte teraz a majte

Ihneď k odberu   cez  OC Monar, Rubínova 1, Chorvátsky Grob

streda, 17 apríla   cez  odberné miesto Packeta

streda, 17 apríla   cez  u Vás

Ruksak Juno Cameo Brown Konges Sløjd

Priestranný ľahký batoh s vonkajším vreckom na fľašu. Obsahuje hrudný pás na zaistenie pohodlia a podpory, pútko na uchytenie alebo zavesenie na stojan a tri malé vrecká na udržanie poriadku.

Batoh je možné nosiť po celý rok, pretože je vyrobený tak, aby odolal nestálemu počasiu, odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí. Je potiahnutý impregnáciou Bionic Finish Eco. 

Farba: Cameo brown

Materiál: 100% nylon, podšívka: 100% polyester, výplň: 100% polyester

Rozmery: Výška: 32cm, Šírka: 25,5 cm

Certifikát: OEKO-TEX® Standard 100

Certifikát OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 

Spoločnosť Konges Sløjd bola založená v roku 2014. Nachádza sa v Kodani a ručí za kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť svojich produktov. Najvyššia pozornosť je venovaná každému malému detailu všetkých produktov. Než sa dostanú k zákazníkom, prejdú dôkladným procesom.  Spoločnosť garantuje 100 percentnú kvalitu všetkých produktov Konges Sløjd. Filozofiou dizajnu je vyrábať vkusný detský interiérový dizajn a predmety, ktoré robia radosť tým najmenším a zároveň dávajú rodičom vizuálny zmysel.

KS100325cb

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )