Nepremokavý ruksak Le grand Bleu Konges Sløjd

49,92 €

Nepremokavý ruksak Le grand Bleu Konges Sløjd

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Nepremokavý ruksak Le grand Bleu Konges Sløjd

Priestranný ľahký a vodeodolný batoh s vonkajším vreckom na fľašu. Obsahuje hrudný pás na zaistenie pohodlia a podpory, pútko na uchytenie alebo zavesenie na stojan a tri malé vrecká na udržanie poriadku.

Batoh je možné nosiť po celý rok, pretože je vyrobený tak, aby odolal nestálemu počasiu, odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí. Je potiahnutý impregnáciou Bionic Finish Eco a má vodný stĺpec 3000 mm. 

  • bionic finish eco
  • vodný stĺpec 3000 mm
  • vetruodolný
  • thermolite
  • OEKO-TEX® Standard 100

Farba: le grand bleu

Materiál: 100% polyuretán, podšívka: 100% polyester, výplň: 100% polyester

Certifikát: OEKO-TEX® Standard 100

Certifikát OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 

Spoločnosť Konges Sløjd bola založená v roku 2014. Nachádza sa v Kodani a ručí za kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť svojich produktov. Najvyššia pozornosť je venovaná každému malému detailu všetkých produktov. Než sa dostanú k zákazníkom, prejdú dôkladným procesom.  Spoločnosť garantuje 100 percentnú kvalitu všetkých produktov Konges Sløjd. Filozofiou dizajnu je vyrábať vkusný detský interiérový dizajn a predmety, ktoré robia radosť tým najmenším a zároveň dávajú rodičom vizuálny zmysel.

KS5471

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )