• Vypredané

Frida Mom chladiace absorbčné Ice Maxi vložky + jednorazové popôrodné nohavičky

23,75 €

Uľavte si od bolesti a ošetrite presilené miesta vašej vagíny tým najlepším a najjednoduchším spôsobom. Preč sú časy, kedy si mamičky zložito vyrábali chladivé obklady a vkladali kocky ľadu do popôrodných nohavičiek. Chladiace absorpčné Ice Maxi vložky Frida Mom kombinujú vlastnosti upokojujúceho chladu a absorpčné schopnosti popôrodnej vložky. Sú preto tretím krokom k rýchlemu zotaveniu po pôrode.

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Frida Mom chladiace absorbčné Ice Maxi vložky + jednorazové popôrodné nohavičky

  • Okamžitá chladivá úľava. Unikátny systém "crack-and-cool" vnútri vložky, ktorý jednoducho aktivujete ohnutím vložky. Následne bude vložka chladiť minimálne počas 30 minút.

  • Každá vložka bezpečne zadrží až 250 ml tekutiny. Žiadne obavy o presiaknutie vo chvíli, keď je to najmenej vhodné.

  • Super jemná horná vrstva vložky poskytuje maximálny komfort pre oblasť intímnych partií. Vložku je možné využiť aj ako chladivú terapiu jazvy po cisárskom reze.

  • Vložka perfektne kryje celú oblasť "vagi", hrádze a okolitých intímnych partií. Stabilný lepiaci pásik zabraňuje posúvaniu vložky.

Obsah balenia: 8 ks chladiacich maxi vložiek + 2 ks jednorazových nohavičiek (šortky)

Dobrá rada od FRIDA MOM!
Chladiace absorpčné Ice Maxi vložky Frida Mom vám pomôžu v prvých dňoch po pôrode znížiť bolestivosť pôrodných poranení a eliminovať opuchy intímnych partií. Behom chvíľky vám uľavia od pulzujúcej bolesti, ktorá dokáže byť veľmi nepríjemná. Ide o jednoduchý, a pritom veľmi účinný spôsob ako prirodzene a bez liekov zmierniť bolesť a mať viac energie na prvé chvíle s bábätkom.


Značka Frida ponúka praktické, jednoduché a inteligentné pomôcky pre deti a rodičov, ktoré zjednodušujú život čerstvým rodičom. Za vývojom produktov stoja švédski odborníci a rodičia, ktorí kladú dôraz predovšetkým na 100% bezpečnosť, efektívny účinok a prémiovú kvalitu materiálov.

FRIIPNC8P

Špecifické referencie