Tepláky Blue nights 2-pack Minymo

33,25 €

Tepláky Blue nights 2-pack Minymo

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Tepláky Blue nights 2-pack Minymo

Pekné basic tepláky v 2-balení sú vyrobené z mäkkej bavlnenej zmesi, ktorá je príjemná na pokožke. Majú rebrovaný nastaviteľný pás. Šnúrka v páse je všitá a slúži ako dizajnový detail. Majú predné vrecká.

Farba: 7840 blue nights

Materiál: 95% organická bavlna, 5% elastan

Certifikát: GOTS, OEKOTEX

GOTS - Global Organic Textile Standard je najprísnejší medzinárodný biotextilný certifikát. Zaručuje ekologickú čistotu výroby aj konečného výrobku, pričom chrámi životné prostredie, zdravie ľudí zamestnaných vo výrobe a v neposlednom rade aj užívateľov biotextilu. GOTS má podrobne spracované aj požiadavky na bezpečné a dôstojné pracovné podmienky. 

Certifikát: Oekotex OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 

Minymo je kvalitné oblečenie pre šťastné a aktívne deti za rozumné ceny vo všetkých ohľadoch. Pre najmenších chlapcov a dievčatá od 0-2 rokov ponúka sladký, elegantný a praktický odev. U dievčat a chlapcov vo veku 2-12 rokov je oblečko viac ženské a cool, funkčné a módne. Stručne povedané, oblečenie pre každú príležitosť.

133501

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )