• Vypredané

Bombera Juno s volánmi Cameo Brown Konges Sløjd

64,92 €

Bombera Juno s volánmi Cameo Brown Konges Sløjd

Vypredané
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Bombera Juno s volánmi Cameo Brown Konges Sløjd

Klasická termo bunda s hrejivou výplňou a účinnými izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým je odolná voči vetru a vode. 

  • bionic finish eco

  • odolná voči vetru

  • odolná voči vode

Farba: cameo  brown

Materiál: 100% nylon. Podšívka tela: 100% bavlna, podšívka rukávov: 100% polyester, podšívka vrecka: 100% polyesterový fleece, Výplň: 100% polyester 

Certifikát: OEKO-TEX® Standard 100

Certifikát: Oekotex OEKO-TEX® Standard 100 bol vyvinutý v roku 1992, s cieľom stanovenia medzinárodných kritérií pre kvalitu a zdravotnú bezpečnosť na všetkých úrovniach produkcie (výroba priadze, tkanie, pletenie, výroba konfekcie a maloobchod). Testované sú všetky súčasti textilných výrobkov (tkanina, nite, zipsy, gombíky a iné.) Textílie označené etiketou OEKO-TEX® spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy. 

Spoločnosť Konges Sløjd bola založená v roku 2014. Nachádza sa v Kodani a ručí za kvalitu, funkčnosť a jednoduchosť svojich produktov. Najvyššia pozornosť je venovaná každému malému detailu všetkých produktov. Než sa dostanú k zákazníkom, prejdú dôkladným procesom.  Spoločnosť garantuje 100 percentnú kvalitu všetkých produktov Konges Sløjd. Filozofiou dizajnu je vyrábať vkusný detský interiérový dizajn a predmety, ktoré robia radosť tým najmenším a zároveň dávajú rodičom vizuálny zmysel.

 

KS100322

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )