Žltá osuška MINI RODINI

Žltá osuška MINI RODINI

50,00 €

Žltá osuška MINI RODINI

skladom
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Žltá osuška MINI RODINI  

Veľká osuška v čiernej a žltej farbe s vyšívanou mušľou a „Á La Mer!“ na prednej strane, vyrobená z mäkkej organickej bavlny s certifikátom GOTS. Osušte svoje dieťa po ponorení do oceánu, použite ako prikrývku na zohriatie pri západe slnka. Farba: béžová Zloženie: 100% organická bavlna

Certifikácia: GOTS  

Keďže pracujeme s výrobkami, ktoré väčšinou používajú deti, je pre nás kontrola chemického použitia nanajvýš dôležitá. Tento odev je certifikovaný podľa GOTS - najprísnejšia certifikácia pre organické materiály na súčasnom trhu, ktorá si vyžaduje prísne kontroly počas celého výrobného procesu vrátane chemického použitia a pracovných podmienok. 

Tento odev sa vyrába v továrni, ktorá je súčasťou projektu Mini Rodini v oblasti živobytia. Namiesto toho, aby sme pracovníkom platili iba minimum, z ktorého je takmer nemožné žiť, platíme mzdu, ktorá je dostatočne vysoká na udržanie normálnej životnej úrovne.  

Mini Rodini, založená vo Švédsku v roku 2006, je značka šetrná k životnému prostrediu venovaná hravým osobnostiam detí. Mini Rodini povzbudzuje deti, aby vynikli z davu zábavnými potlačami, jasnými farbami a výraznými postavami.

2066010623

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )