Zimné nepremokavé topánky Dress Blues COLOR KIDS 30

Zimné nepremokavé topánky Dress Blues COLOR KIDS

39,90 €

S DPH

Zimné nepremokavé topánky Dress Blues COLOR KIDS 

Veľkosť
Množstvo
skladom
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Chlapčenské zimné nepremokavé topánky Dress Blues COLOR KIDS 

 

Zimné topánky ku členkom. Zapínajú sa cez členok pomocou suchých zipsov. Z vnútornej strany sú podšité bielou imitáciou vlny, ktorá udržuje nohy v teple. Zimné topánky majú robustnú podošvu z bielej a šedej gumy s protišmykovým vzorom pod spodnou časťou. Topánky sú nepremokavé a vhodné do -15°C.

 

Farba: Dress blues

Materiál: 40% TPR, 30% polyuretán, 30% polyester.

(TPR je skratka pre Thermoplastic Rubber teda pre termoplastickou gumu. TPR je ľahký, mäkký materiál príjemný na dotyk. Je veľmi flexibilný, má výbornú odolnosť pri ohýbaní. Pôsobí protišmykovo a dobre odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom, je odolný proti pôsobeniu ozónu, zachováva si pružnosť aj v nízkych teplotách a prináša vynikajúcu odolnosť proti mnohým chemikáliám. Excelentná je tiež odolnosť voči oderu a voči vzniku trhlín. Je rezistentná voči nízkym aj vysokým teplotám. Možno ho ľahko farbiť. Je recyklovateľný, čo je ďalšia výhoda v porovnaní s klasickými gumami. Má tiež dobré elektro - izolačné vlastnosti.

Značka Colorkids bola založená v roku 1997 v meste Brønderslev, ktoré leží na severe Dánska. Vsadila najmä na farebnosť oblečenia, pretože farby majú schopnosť vyvolávať príjemné pocity. 

Vzory a grafika hrajú dôležitú úlohu v návrhoch oblečenia Colorkids, pretože sú hravé a podporujú detskú predstavivosť. Značku charakterizuje kvalita, funkčnosť a inovatívne materiály.  

Inšpiráciou sú deti z celého sveta, ich zvedavosť a radosť z hry, rovnako ako kreatívne trendy oblečenia. Misiou Colorkids je jedinečný dizajn a vysoký komfort nosenia.

 

COLOR KIDS
760009m-30

Špecifické referencie

  • Registrácia

Registrácia

Už máte účet?
Prihláste sa namiesto toho Alebo Reset hesla