Funkčná kombinéza so vzorom Chocolate Chip En*Fant

124,92 €

 Funkčná kombinéza so vzorom Chocolate Chip En*Fant

skladom
Veľkosť
Množstvo
Zostávajúca suma na bezplatné doručenie: 50,00 €

Funkčná kombinéza so vzorom Chocolate Chip En*Fant

Univerzálna funkčná kombinéza  En*Fant z recyklovaného polyesteru, s odnímateľnou kapucňou, teplou podšívkou, vreckami na zips a reflexnými prvkami 3MTM. Je ľahká, mäkká a vhodná do extrémnych podmienok. 

Materiál je priedušný, vetruvzdorný a vodeodolný, takže vaše dieťa môže zostať vonku v daždi, snehu a vetre bez toho, aby prechladlo a premoklo.

Farba: 2502 chocolate chip

Zloženie: vrch - 100% recyklovaný polyester, podšívka - 100% recyklovaný polyester

Certifikát: GRS Ceres-0366

 

Funkčnosť:

Waterproof / Vodný stlpec: 20.000 mm

Breathable / Priedušnosť: 5.000 g/m2/24h

Abrasion / Odolnosť voči oderu: 60.000 rubs

Tearing / Odolonosť voči potrhaniu: 10N (warp) / 24N (weft)

3Mtm Reflexes / reflexné prvky 

Taped on all seams / zatavené všetky švy

zips YKK

povrchová úprava BIONIC FINISH ECO

bottles / 20 plastových fliaš

 

EN*FANT predstavuje THERMOLITE T3 ECOMADE. Táto špeciálna izolácia obsahuje recyklované materiály, ako sú plastové fľaše. Poskytuje vynikajúce teplo a pritom je extrémne ľahký. Vysoká odolnosť voči vode udržuje deti v suchu a pohodlí za každých podmienok. Táto technológia má vynikajúcu trvanlivosť pri praní, ktorá predlžuje životnosť štýlov - a robí tak prírodu, ako aj deti šťastnými.

EN*FANT recykluje: Číslo súvisiace s ikonou plastovej fľaše je počet recyklovaných fliaš a použitých pr výrobe strednej veľkosti.

 

EN*FANT je dánska značka, ktorá patrí do skupiny Brands4Kids. Navrhuje a vyrába oblečenie a obuv pre deti od 0 do 12 rokov. Kvalita, komfort a pohodlie sú priority tohto rodinného podniku. 

Kolekcie topánok aj oblečenia sú vytvorené v klasických farbách a okolo silného vizuálneho výrazu. Vytvorili "The Enfanted World". Svet, v ktorom sú malé zvieratká, ktoré vás potešia svojimi príbehmi z čias, keď len fantázia určovala hranice. Veľryba môže lietať, zajac sa môže bicyklovať a skunkovia bývajú v domoch na stromoch. Zažijete dobro, zlo, očividné aj skryté.

Zasnívajte sa a uniknite z reality. Dajte vašej fantázii voľnosť, nech vás vedie. 

240142-2502

Špecifické referencie

Produkty z tej istej kategórie ( 8 produktov z rovnakej kategórie )