Vitajte v Little Hipster shop !

Na Slovensku je stále viac mamičiek a oteckov, ktorí hľadajú pre svoje deti oblečenie, ktoré zodpovedá ich štýlu. To znamená jednoduché, štýlové, z kvalitných materiálov. 

Vytvorili sme rodinný koncept store, ktorý voláme "obchodík" práve pre vás, aby ste u nás našli to, čo je v súlade s naším životným postojom. Pretože aj detský šatník či detská izba môžu byť vkusné, udržateľné a ekologické.  Minimalizmus s komfortom a s ekologickou pridanou hodnotou.

Ponúkame detské oblečenie zo Škandinávie, ktoré je pohodlné, príjemné na nosenie, vyrobené z moderných materiálov. Dánsku kvalitu a dánsky dizajn v našom obchode predstavujú značky FIXONI, ENFANT a MINYMO. Oblečenie ponúkame pre deti od narodenia do cca 14 rokov. 

Veľkú pozornosť venujeme aj outdoorovej sekcii, pretože sme presvedčení, že deti potrebujú tráviť veľa času v prírode. Nájdete u nás oblečenie na prechodné obdobie, ale aj na zimu. Dôležité sú pri výbere funkčné vlastnosti. Značky ENFANT, CELAVI aj MINYMO vyrábajú bundy či nohavice z recyklovaných materiálov. 

Oblečenie dopĺňajú gumáky a zateplené gumáky. Výber je tak veľký práve preto, aby si deti mohli užívať bezstarostné chvíle v mlákach či kopách snehu. 

Veľkú časť našej ponuky predstavujú hračky, ktoré sú vyrobené najmä z dreva či silikónu. Pri ich výbere dbáme o edukatívny rozmer, kvalitu prevedenia a bezpečnosť materiálov. 

Doplnky k stolovaniu či do detskej izby v škandinávskych jemných farebných tónoch zútulnia každú detskú izbu. 

Takže u nás už od roku 2015 nakúpite štýlové veci pre malé babätká, batoľatá, škôlkárov aj školákov. Rozhodne budú Vaše deti oblečené pohodlne, kvalitne a moderne. V duchu hesla nášho obchodíku: ... aby deti boli deťmi. 

Takže Vám želáme príjemné nakupovanie. 

Ivka
Little Hipster shop