LITTLE HIPSTER predstavil ďalšiu výnimočnú značku pre deti

list In: Infošky On: comment Comment: 0 favorite Hit: 957

LITTLE HIPSTER predstavil ďalšiu výnimočnú značku pre deti

foto: LITTLE HIPSTER

Mamičkám, ktoré dávajú prednosť kvalitným a zdravým materiálom, zároveň aj dizajnu, udržateľnosti a ekologickému prístupu pri nakupovaní oblečenia, určite netreba predstavovať detský obchodík Little Hipster. Tento rodinný concept store je známy tým, že prináša na slovenský trh kvalitné dánske značky.

Na začiatku leta majiteľka obchodu Iveta Budayová exkluzívne predstavila mamičkám ďalšiu severskú značku oblečenia pre deti – CREAMIE.
Pri tejto príležitosti usporiadala event pre mamičky influencerky, s ktorými spolupracuje už dlhé roky a tvoria nadšenú Little Hipster rodinu. Na evente bola okrem značky Creamie odprezentovaná aj aktuálna letná kolekcia plaviek, rukávnikov, bazénov, letných klobúčikov a sandáliek, formičiek do piesku, ale aj tých na výrobu skutočných domácich nanukov a veľa veľa ďalších praktických vecí pre parádne leto od značiek Enfant, Minymo, Liewood a Konges Slojd.

Pozrite sa s nami, ako krásne a veselo to na LITTLE HIPSTER evente vyzeralo

Malé modelky Olívia a Adelka v šatách z letnej kolekcie značky CREAMIE. Veľmi im to pristane, čo poviete?  Ľahké viskózové šaty sú tou najlepšej voľbou pre každodenné nosenie počas leta. Šaty z organzy s krásnym dizajnom, strihom v levanduľovej farbe zas očaria na narodeninovej oslave, svadbe či inej letnej párty.
Vivi má na sebe jednoduché bavlnené tričko, ktoré vďaka volánikovým rukávom s madeirovou výšivkou prestáva byť obyčajné a stáva sa originálnym, rovnako od značky Creamie. 

Little Hipster

Moderátorka a influencerka Babsy Jagušák obdivovala letnú kolekciu detského oblečenia a doplnkov pre deti. Ako zástankyňa udržateľného prístupu vo všetkých oblastiach života, aj ona nakupuje radšej menej, ale zato kvalitné a bezpečné materiály, čo dlho vydržia.

Tentokrát ju zaujalo multifunkčné pončo značky Liewood, vyrobené z organickej bavlny. Je ideálne pre dni strávené pri mori či bazéne, ale dá sa nosiť aj ako mikina na tričko, keď zafúka vietor.

Little Hipster

Plavkové klobúky a topánky do vody Konges Slojd sú nevyhnutnou výbavou na leto pre vaše najmenšie detičky, pretože látka, z ktorej sú ušité má ochranný faktor UPF 50+. Klobúčik má predĺženú zadnú časť, ktorá chráni krk a plecia vášho dieťatka pred slnkom,  praktický šilt sa dá prispôsobiť sklopením alebo vyklopením. Topánky sú ideálne pre pobehovanie pri šmykľavom bazéne alebo na kamenistej pláži. 
Plavky s dlhým rukávom a ochranným faktorom 50+ od značky Liewood sú pre dovolenku nielen k moru ideálnou voľbou. Jemná detská pokožka tak dostáva maximálnu možnú ochranu pred silným letným slnkom. Vďaka kvalitnému prevedeniu tieto plavky dlho vydržia, nestratia tvar ani farbu. A minimálne dve sezóny s vašim dieťaťom „porastú“. 

Little Hipster

Saška, na Instagrame ako @doubletrouble.sk so svojimi dievčatami Eliškou a Ninkou  patria do našej spriaznenej rodiny od samého začiatku. Točivé šaty od CREAMIE z organickej bavlny, ktoré majú dievčatá na sebe, potešia každé dievčatko.

Little Hipster

Sisa, na Instagrame ako @sisa_kr je známa svojim vyberaným vkusom a citom pre dizajn. Tešíme sa, že aj ona patrí do okruhu našich Little Hipster priateľov.

Little Hipster

V aktuálnej kolekcii vašich obľúbených dánskych značiek nájdete v obchodíku Little Hipster všetko, čo do kvalitnej a udržateľnej letnej výbavy patrí. Detské plavky, klobúky, okuliare, kozmetika na opaľovanie, ktorá je vďaka vylepšenej receptúre citlivá nielen k detskej pokožke, ale aj morským koralom. Netreba zabúdať na osušky, plávacie kolesá, rukávniky, bazéniky a sety do piesku. A dovolenka môže začať!

Little Hipster

Našim tipom na leto sú parádne formičky pre domáce nanuky a zmrzlinu a v neposlednom rade aj kvalitné detské fľaše a termosky pre dodržiavanie pitného režimu. Je si z čoho vyberať. 

Little Hipster

Za celý tím Little Hipster shop, ďakujeme za vašu priazeň a sme šťastní, že aj s  vašou podporou môžeme prinášať unikátne značky pre vaše deti. 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December