NÁŠ PRAVIDELNÝ EVENT SI NAŠIEL SVOJ MAGICKÝ DÁTUM.

On: comment Comment: 0 favorite Hit: 478

Opäť sme sa všetky stretli! Ako veľmi máme rady tento vzácny čas, ktorý si nenecháme ujsť a vždy ho starostlivo pre našu komunitu „Little Hipster“ mamičiek - influenceriek pripravíme. Tentokrát deň nášho pravidelného eventu pripadol na 24. október. Ako sme však neskôr zistili, zhodou náhod (ktoré vlastne nikdy nie sú náhodou), sme sa aj pred rokom stretli v ten istý deň - 24. októbra. No a jarný event roku 2023 sme mali 24. apríla. Toto nám vyčarilo úsmev na tvári. Neplánovaná zhoda dátumov môže priniesť niečo magické. A to, že sa zakaždým dokáže stretnúť toľko, inak zaneprázdnených mamičiek a stráviť spolu celé popoludnie, považujeme za mágiu. Ďakujeme, že ste si našli čas. Veľmi si to vážime.


Predstavenie zimnej kolekcie obchodu Little Hipster_

Náš jesenný event prebehol v krásnom prostredí reštaurácie Gatto Matto v Rusovciach, ktorej ďakujeme za mimoriadne chutný catering a petržalskej cukrárni Lucette za úžasné mini koláčiky. Vďaka patrí aj Janke a Zuzke z tímu Little Hipster, ktoré pomáhajú zorganizovať tento pekný deň.


Vyníkajúci catering od Gatto Matto.

Ako to už máme vo zvyku, na našom stretnutí sme si spoločne prezreli a predstavili novinky z jesennej a hlavne zimnej kolekcie, z ktorej sú už každoročne najväčším „hitom“ medzi mamičkami aj deťmi krásne zimné bundy a kombinézy značky EnFant, Liewood a Minymo. Témou tohto eventu bola kvalita a funkčnosť zimného oblečenia, ako aj bezpečná impregnácia. To sú témy, ktoré u nás v obchode rezonujú a ktoré sa snažíme našim zákazníčkam komunikovať a poskytovať im v tejto oblasti poradenstvo. Spoľahlivé oblečenie do zimného počasia a snehu si vyžaduje kvalitné, bezpečné a certifikované materiály. Je veľmi dôležité zdôrazňovať, že neobsahujú škodlivé a toxické látky, ktoré sú pre deti nebezpečné. No a v neposlednom rade sú tieto produkty pre deti, za ktorými stoja dánske značky, vyrobené za fair trade podmienok, priateľských aj voči životnému prostrediu.


Zľava_Klaudia, Ivetka a Saška s Ninkou.


Na našich eventoch pravidelne hostíme mamičky blogerky a influencerky, ktoré patria do spriatelenej komunity nášho obchodíku Little Hipster. Je pre nás cťou a radosťou spolupracovať s týmito úžasnými a jedinečnými ženami, vytvárať priateľstvá a pekné vzťahy. Aj vďaka nim majú naše eventy uvoľnenú energiu s príjemnými rozhovormi a spoločným humorom.


Spoločné fotenie na pamiatku. Zľava Peťka, Ivetka, Danielka, Veronika. Sisa, Barborka a Dadka.

Chceli by sme z celého srdca poďakovať Saške @doubletrouble za jej dlhoročnú lojalitu a priateľstvo, Babsy @babsyheriban, Peťke @oliviaonboard.sk, Sise @sisa_kr a Dadke @dada_sz, rovnako aj Deniske @denisalipovska a Barborke @barborayurkovic. Vážime si, že si na nás urobila čas aj Klaudia @helloklaudi a Baška @basastevulova. Vždy nás teší vidieť aj Danielku @daniela.dushek, Veroniku @veronika.kril, Janku @janasimkovic, Bubu @buba_l, Katku @b_b_w_k aj Barbarku z @mamazment. Ste všetky skvelé.


Tešíme sa na vás opäť na jar!

Snažíme sa nezabudnúť zvečniť pár spoločných momentov. Zľava Janka, Deniska, Ivetka a čast Little Hipster tímu Janka, Ivet a Zuzka.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December