Pekne papkaj, miláčik alebo dôležitosť detského stolovania

On: comment Comment: 0 favorite Hit: 627

Pekne papkaj, miláčik alebo dôležitosť detského stolovania

Little Hipster shop | 25. máj 2022

Jedlo, jedenie a stolovanie detí – to je obrovská téma mamičiek. Aj tu platí, že každé dieťa je iné. Jedno by jedlo stále, druhé zobká ako vtáčik, tretie sa tvári, že jedenie je len strata času a bráni sa, koľko vládze.

Občas to býva skutočne náročné a predstava pokojného stolovania celej rodiny doma či v reštaurácii nerealistická. Naša rada pre vás mamičky je, vydržať a nevzdávať to. Robiť z jedenia pokojnú a prirodzenú udalosť, dbať na stolovanie a pokiaľ je to možné, jesť spolu s dieťaťom celá rodina. Kultúra stolovania je veľmi dôležitá. Aj toto naše deti opakujú po nás. Čo do nich vštepíme od malička, v dobrom sa nám vráti neskôr. Protesty pri stole nebude trvať večne a vy si opäť vychutnáte krásnu atmosféru pri nedeľnom obede.  

Myslíme si, že spôsob detského stolovania je dôležitý. Pokiaľ dieťatko pri stole čaká vlastný riad a prestieranie, dokáže si k jedeniu ľahšie vytvoriť pozitívny vzťah. Máme pre vás pár skvelých tipov, ktoré zo stolovania urobia radosť.

SILIKÓNOVÝ DETSKÝ RIAD

Najhygienickejším, bezpečným a praktickým materiálom pri detskom riade je silikón. Je to nerozbitný a ľahký materiál, bezpečný do umývačky riadu a pre dieťa veľmi príjemný na dotyk. Značka Liewood vyrába celý detský, silikónový set – podložku, tanieriky, misky, lyžičky aj hrnčeky. Minimalistický dizajn, pekné farebné prevedenie, misky so zvieracími uškami či v tvare dinosaura. Vaše dieťa sa bude cítiť samostatne a dôležito ako majiteľ takéhoto kvalitného riadu. 

Little Hipster

POHODLNÁ MISKA NA SNACKY

Túto dózičku „snack cup“ budete zbožňovať, pretože sušienky, piškóty či drobné ovocie už nebude roztrúsené kade tade. Vďaka praktickému prevedeniu a jednoduchému dizajnu si každé dieťa jednoducho vyberie z dózičky svoju piškótu a nič sa z nej nerozsype. Zároveň si trénuje jemnú motoriku. Je vyrobená zo 100% silikónu, čo je hygienický, ľahký a bezpečný materiál. 

Little Hipster

PITNÝ REŽIM VĎAKA DOBREJ FĽAŠI

Nájsť kvalitnú fľašu na vodu, ktorá je praktická,  hygienická, niečo vydrží a dieťa z nej rado pije, to je veda. Fľaša FALK spĺňa všetky tieto požiadavky. Pre malé aj väčšie deti, so športovým vrchnákom či slamkou, menšia alebo väčšia. Je vyrobené z prémiovej ocele, udržuje vodu chladnú a čajík teplý až 12 hodín. Má pri sebe aj kefku na čistenie slamky, aby ste zabezpečili maximálnu hygienu.  

Little Hipster

NA VÝLETY A DO PARKU

Pre tie dni, ktoré trávite mimo domu a máte obavy, ako vyriešiť jedenie, je ako stvorená termoska na jedlo. Prémiová oceľ, dvojitá stena a prekrásne hravé dizajny pre dievčatá aj chlapcov. 

Little Hipster

V Liewood termoske vezmete so sebou teplú polievku, kašu alebo do nej nakrájate ovocie, ktoré zostane chladené a čerstvé. Nič praktickejšie pre základnú výbavu nepoznáme. Do lunchboxu Liewood s tromi oddelenými priehradkami pripravíte chlebík so zeleninou, dosypete oriešky a kompletný obed s olovrantom máte jednoducho stále so sebou. 

Little Hipster

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December