Predstavili sme zimnú kolekciu oblečenia našich obľúbených značiek

person Posted By: Lucia Varholy list In: Infošky On: comment Comment: 0 favorite Hit: 60

Pravidelne sa stretávame s našimi kamarátkami a spriatelenými mamičkami influencerkami na starostlivo pripravovanom evente, kde nielen predstavíme aktuálnu kolekciu detského oblečenia, ale hlavne strávime spolu príjemný čas, plný úprimných a ľudských rozhovorov.

Pre náš jesenný event sme tentokrát zvolili komorné miesto v Stupavskom parku a týmto ďakujeme majiteľke centra Makovice za poskytnutie priestoru. Keďže s jeseňou a zimou prichádzajú kratšie dni, čas sviečok, svetielok a mäkkých materiálov, event sme ladili v téme hygge. Prírodná výzdoba, dobrá spoločnosť, skvelá káva a občerstvenie, no hlavne dlhé rozhovory s blízkymi ľuďmi. Deti sa  zatiaľ na workshope počas prechádzky Stupavským parkom učili všímať si svoje okolie a zachytiť krásu padajúceho lístia, nazbierali si prírodniny, z ktorých neskôr pripravili jednoduché, no krásne kytičky vo farbách jesene. 

Bol to príjemný deň, po ktorom nám ešte dlho ostalo teplo na duši. Všetkým vám ďakujem, že ste opäť prišli, rada som vás videla a budem sa tešiť na stretnutie s vami opäť na jar. 

DSC_3159.jpg DSC_3155.jpg

Zimný tovar v našom obchodíku je plný rozkošností. Okrem funkčného oblečenia u nás nájdete už priam ikonické ENFANT zateplené gumáky, ktoré vaše deti milujú. Hitom tejto sezóny určite budú aj teddy nákrčníky na zips značky LIEWOOD, ktoré sú mäkké, hrejivé a príjemné na nosenie. Hygge atmosféru si viete navodiť aj doma prostredníctvom svetelných reťazí Konges Slojd s teplým svetlom a každý rok sa len tak „zapráši“ po vkusnom, minimalistickom a kvalitnom Advetnom kalendári, ktorý viete dieťatku naplniť buď milými drobnosťami alebo zaujímavými aktivitami, ktoré budete počas adventných dní spoločne napĺňať.

DSC_3568.jpg DSC_3821.jpg

Spolupráca, z ktorej sa teším a som za ňu vďačná, je s influencerkou Sisou Križanovou na Instagrame ako @sisa_kr a jej dvomi chlapcami.

Sisa ovplýva výnimočným citom pre dizajn, módu a obľubuje minimalizmus, ktorý je typický aj pre škandinávske značky. Jej obľúbenou značkou oblečenia pre deti z našej ponuky je LIEWOOD.

Snímka obrazovky 2023-04-20 o 21-58-19.png

So Saškou sa poznáme dlhé roky a spojila nás spolupráca, keď sa aj vďaka nej stali termo sety a gumáky značky ENFANT priam ikonickou značkou medzi slovenskými mamičkami. Saška je mamina dvojičiek Ninky a Elišky, je lekárkou pôrodníčkou a má za sebou pôsobenie v Afrike, kde pomáhala miestnym deťom. Pre jej životný príbeh, odvahu a racionálny pohľad na život si ju veľmi vážim a rada s ňou trávim čas. 

DSC_3208.jpg DSC_3454.jpg

Babsy s Izi patria už medzi naše kamarátky, sú vernými zákazníčkami Little Hipster shop aj kvôli ekológii a udržateľnosti v nakupovaní tovaru pre deti. Týchto zásad sa Babsy ako mamička drží a sú zároveň nosnou témou škandinávskych značiek a celého nášho podnikania. Preto som veľmi rada, že Babsy prišla omrknúť zimnú kolekciu búnd a overalov. 

Stylistka Barborka Yurkovičrovnako silno vníma potrebu udržateľného pohľadu na módu a etických zásad jej výroby, v čom s ňou úplne súhlasím. Obe dámy symbolizujú koncept nášho obchodíku a rada im vždy predstavím, čo si naše dánske značky pripravili pre aktuálnu sezónu. Aké nové dizajny, ekologické a zdravé materiály nielen pre naše deti, ale aj planétu, budú v ponuke.  

DSC_3260.jpg DSC_3445.jpg

Romy s dcérkou Zoe a Daniela s dcérkou sú tak isto našimi milými zákazníčkami a vždy sa tešíme z ich spoločnosti. Deti sú na našich eventoch vždy neskutočne milé a pozitívne naladené. Zdá sa, že aj ony si ten čas naplno užijú, obdivujú oblečenie, hračky, doplnky a to je pre nás jasným dôkazom, že dánske značky to robia dobre. Že aj jemnými farbami a dizajnom oslovia vkus detí a ony ich oblečenie, topánky a doplnky s radosťou nosia.

DSC_3525.jpg DSC_3531.jpg

Sústredenie na tvorenie počas procesu a nefalšovaná detská radosť z dokončeného diela. Energia detí je úžasná a ich schopnosť žiť tu a teraz je inšpiráciou aj pre nás dospelých. 

Snímka obrazovky 2023-04-20 o 21-58-05.png
Ďakujem Ivanka, Buba, Lucka aj Tebe Kristínka za podporu, že ste si našli čas a prišli s nami stráviť pekné popoludnie, bolo mi s vami príjemne. 

DSC_3500.jpg DSC_3437.jpg

Mnohé z vás veľmi rada sledujem na Instagrame a som vďačná za témy, ktorým sa venujete. Aj popri materstve si nachádzate čas pre tvorbu, čím veľakrát inšpirujete ostatné mamičky. Ďakujem, že ste prišli obe Veroniky a Deniska.

DSC_3721.jpg DSC_3770.jpg

Deti vedia v prírode stráviť kvalitný čas, učiť sa z nej, vytvárať si k nej vzťah, čo ich potom prirodzene vedie k tomu, aby si prírodu celý život vážili a chránili ju. Trávme s deťmi čo najviac času v prírode, naučme sa spolu s nimi spomaliť, pozorovať detaily a vnímať krásu, ktorú nám ponúka. Jeseň je úchvatná a svojimi farbami inšpiruje severské značky pri dizajnovaní oblečenia pre deti. Dánske deti trávia veľa času v prírode a tomu rodičia prispôsobujú aj ich obliekanie. Pretože ako s obľubou hovoria: „Neexistuje zlé počasie, iba zle oblečené dieťa“. 

Peťka, s deťmi Olíviou a Timotejom sú naši verní zákazníci už dlhé roky. Ďakujem vám za vašu podporu, vnímam a vážim si ju. Peťa sa na Instagrame venuje tipom na výlety a cestovanie s deťmi. Nepoznám nikoho, kto by vedel viac o víkendových akciách pre deti a rodiny v okolí, než ona! Nájdete ju na Instagrame ako @oliviaonboard.sk

DSC_3553.jpg DSC_3834.jpg

Za najväčšie šťastie vo svojom podnikaní považujem vzájomnú podporu žien v mojom najbližšom pracovnom tíme. Aj dlhoročnú spoluprácu s mamičkami influencerkami, z ktorých sa stali už kamarátky.  Babsy @babsyheriban a Saška @doubletrouble.sk sú jedny z nich. 

Tím Little Hipster shop v zložení Janka, Zuzka, Alenka a ja (na fotke nie sme všetky z tímu) sú mojou oporou každý jeden deň. 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December