ZAMERANÉ NA ŠKÔLKÁROV: VEĽKÝ PREHĽAD JESENNEJ VÝBAVY PRE DETI

On: comment Comment: 0 favorite Hit: 730

Ani sa nenazdáme a prekvapia nás chladné rána. Počas dňa sa ešte oteplí, ale slniečko sa bude na nás usmievať už len zubato. Jeseň je za dverami. Ste pripravení? Je najvyšší čas pripraviť šatník vašich malých škôlkárov na dážď aj chladnejšie dni.

Nepremokavy%CC%81%20set%20do%20daz%CC%8Cd%CC%8Ca%20CELAVI.jpg

Nepremokavý set do dažďa značky CELAVI v chlapčenskom či dievčenskom dizajne je praktickou výbavou každého škôlkára. Vodeodolnosť oblečenia garantuje vodný stĺpec 10 000 mm a zatavené švy. Set je šitý z recyklovaného materiálu, má reflexné prvky, odnímateľnú kapucňu, gumičku na upevnenie nohavíc ku gumákom a poskytuje maximálny komfort. V nepremokavej súprave si môže dieťa vychutnať radosť z mlák bez obáv.

Guma%CC%81ky%20CELAVI.jpg

Gumáky CELAVI sú povinnou jesennou výbavu nielen do škôlky. Deti gumáky milujú, lebo s nimi môžu zažívať dobrodružstvá v mlákach. Gumáky Celavi, vyrobené z prírodnej gumy sú spoľahlivé a komfortné na nosenie.

Termo%20su%CC%81pravy%20da%CC%81nskej%20znac%CC%8Cky%20ENFANT.jpg

Termo súpravy dánskej značky ENFANT sú najpraktickejšou výbavou do školy či škôlky, keď prídu chladné jesenné rána. Vďaka nádherným dizajnom sú tieto sety nielen funkčné pre pobyt v prírode, ale aj na nosenie do školy. Ekologická a bezpečná impregnácia Bionic Finish Eco zaručuje odolnosť voči vode, vetru a tiež špine a oderu. Vďaka prepracovaným strihom ich deti nosia viac sezón.

Tepla%CC%81kove%CC%81%20su%CC%81pravy%20MINYMO.jpg

Tepláky sú jasnou voľbou pre všetkých škôlkárov. Stavte na kvalitu, pohodlnosť a bezpečnosť materiálov. Teplákové súpravy MINYMO majú jednoduchý nadčasový dizajn. Sú z mäkkého a príjemného materiálu. Tepláky držia tvar a vďaka kvalitnému materiálu nebudete zašívať diery na kolenách hneď po prvom týždni v škôlke.

Desiatove%CC%81%20boxy%20a%20termoska.jpg

Desiatový box značky LIEWOOD zo zdravotne nezávadnej ocele a silikónového veka nedrží v sebe vôňu z jedla, ľahko sa čistí aj v umývačke riadu. Je rozdelený na tri časti a tak viete prichystať dieťaťu pestrú desiatu. Predáva sa v rôznych veselých dizajnoch.

Termoska na čaj a fľaša na vodu v jednom FALK LIEWOOD je rovnako vyrobená zo zdravotne nezávadnej ocele najvyššej kvality. Dizajnom ju viete zladiť s desiatovým boxom, čo pôsobí veselo a motivuje dieťa zjesť a vypiť, čo mu pripravíte.

ruksaky%20do%20s%CC%8Cko%CC%82lky.jpg

Ruksaky do škôlky od dánskej značky KONGES SLOJD a LIEWOOD sú vyrobené z bezpečných certifikovaných materiálov. Sú dostatočne priestranné, zároveň ľahké na nosenie a spĺňajú aj ergonomické parametre. Ruksaky majú predné vrecko, hrudný popruh pre lepšie rozloženie váhy na tele, praktické uško pre zavesenie na vešiačik v škôlke. Každá mamička ocení aj to, že ruksaky majú ekologickú impregnáciu Bionic Finish Eco, vďaka ktorej sú odolné nielen voči nepriaznivému počasiu, ale aj špine a oderu.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December